Fundusz Wspierania Rehabilitacji Paralotniarzy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Leksykon paralotniarstwa polskiego
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (Edytorek przeniósł stronę Fundusz Rehabilitacji Paralotniarzy do Fundusz Wspierania Rehabilitacji Paralotniarzy: Niepełna nazwa)
(dodatkowe informacje, poprawa błędów interpunkcyjnych)
Linia 1: Linia 1:
Inicjatorem powstania funduszu był [[Jarosław Minkowicz]] "Jaro" który zaproponował na grupie dyskusyjnej pl.rec.paralotnie  utworzenie funduszu przeznaczonego na wspomaganie finansowe pilotów którzy ulegli wypadkom paralotniowym i potrzebują środków finansowych na zabiegi, sprzęt i środki medyczne potrzebne w powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Wnioski o udzielenie pomocy rozpatruje jednorazowo powołana rada pilotów a środki finansowe są deponowane w [[GCG]]. Klub też prowadzi korespondencję w imieniu rady pilotów.
+
Inicjatorem powstania funduszu był [[Jarosław Minkowicz]] "Jaro" który zaproponował na grupie dyskusyjnej pl.rec.paralotnie  utworzenie funduszu przeznaczonego na wspomaganie finansowe pilotów, którzy ulegli wypadkom paralotniowym i potrzebują środków finansowych na zabiegi, sprzęt i środki medyczne potrzebne w powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Wnioski o udzielenie pomocy (zwrot kosztów rehabilitacji) rozpatruje jednorazowo powołana rada pilotów, a środki finansowe są deponowane w [[GCG]]. Klub też prowadzi korespondencję w imieniu rady pilotów.
 +
Od grudnia 2009 r. Glide Club Gdynia uzyskał status Organizacji Pożytku Publicznego, co umożliwiło zbieranie środków na FWRP z 1% podatku.
 +
 
 +
Więcej informacji: http://glideclubgdynia.pl/fundusz-main-menu

Wersja z 20:31, 24 kwi 2018

Inicjatorem powstania funduszu był Jarosław Minkowicz "Jaro" który zaproponował na grupie dyskusyjnej pl.rec.paralotnie utworzenie funduszu przeznaczonego na wspomaganie finansowe pilotów, którzy ulegli wypadkom paralotniowym i potrzebują środków finansowych na zabiegi, sprzęt i środki medyczne potrzebne w powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Wnioski o udzielenie pomocy (zwrot kosztów rehabilitacji) rozpatruje jednorazowo powołana rada pilotów, a środki finansowe są deponowane w GCG. Klub też prowadzi korespondencję w imieniu rady pilotów. Od grudnia 2009 r. Glide Club Gdynia uzyskał status Organizacji Pożytku Publicznego, co umożliwiło zbieranie środków na FWRP z 1% podatku.

Więcej informacji: http://glideclubgdynia.pl/fundusz-main-menu